Wyświetlanie 31–45 z 371 wyników
ZEGAREK KIESZONKOWY MEDANA, Szwajcaria, Solothurn, Roamer, Meyer & Studeli, ok. 1920
360.00 złZEGAREK KIESZONKOWY ELHERO, Niemcy, Steinmeyer, ok. 1930
600.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Longines, 1921
2,400.00 zł332. ZEGAR KOMINKOWY Z DZIEWCZYNĄ Z KOSZEM OWOCÓW, poł. XIX w.
500.00 złZEGAR Z RAFAELEM, Francja, Paryż, Japy Freres, Francja, 3 ćw. XIX w.
3,422.00 złZEGAR Z RAFAELEM, Francja, Paryż, Japy Freres, Francja, 3 ćw. XIX w.
Brąz i mosiądz złocony, emalia, stal; wys.: 35 cm
ZEGAR, Chiny, XIX w.
3,480.00 złZEGAR KOMINKOWY, ROCZNY, Z KLOSZEM, Niemcy, Kienniger & Obergfell. ok. 1930
1,320.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Doxa, ok. 1930
600.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Glashütte, poł. XX w.
960.00 złZEGAR KOMINKOWY Z RAFAELEM I FORNARINĄ, Francja, Paryż, Vincenti, po 1855
6,000.00 złZEGAR KOMINKOWY W STYLU BAROKOWYM, Niemcy, Lenzkirch, 1903
6,900.00 złZEGAR KOMINKOWY W STYLU BAROKOWYM, Niemcy, Lenzkirch, 1903
Obudowa: drewno orzechowe, ukucia brąz, 51 x 30 x 18 cm; tarcza z emaliowanymi aplikacjami z cyframi godzin rzymskimi, cyfry minut arabskie, mechanizm o naciągu sprężynowym, regulatorze wahadłowym, z biciem godzin i kwadransów,gong spiralny,sygnowany: 52 | LENZKIRCH | A G | U | 1Milion | 390992
ZEGAREK KIESZONKOWY, Anglia, Londyn, Tobias Morris, ok. 1830
4,025.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Anglia, Londyn, Tobias Morris, ok. 1830
Złoto, próba 18 K, śr. 5 cm, trzykopertowy, kluczykowy
Wybite: 18K, ASF, 40597; na wewnętrznej kopercie: DETACHED LEVER, 19 JEWELS, Tobias London, Parachute & Compensation
PODSTAWKA GABINETOWA NA ZEGAREK KIESZONKOWY, Niemcy, Drezno, Herman Behrnd, pocz. XX w.
575.00 złPODSTAWKA GABINETOWA NA ZEGAREK KIESZONKOWY, Niemcy, Drezno, Herman Behrnd, pocz. XX w.
Srebro (waga 59 g), drewno, z podpórką na zawiasie, 11 x 10 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 900, HB
Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
BRANSOLETA, Polska, Warszawa, Warmet, ok. 1970
1,200.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Locle, Tissot, 1928
2,160.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Locle, Tissot, 1928
Nagroda za budowę wodociągów w Częstochowie.