Wyświetlanie 331–345 z 371 wyników
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906
690.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906
575.00 złZEGAREK KIESZONKOWY DOMINUS, Szwajcaria, Roskopf, pocz. XX w.
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cyma, pocz. XX w.
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cyma, pocz. XX w.
ZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
10,030.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Petit, ok. 1820
Obudowa brąz złocony, 46 z 30,5 x 10 cm
ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Den Ro, ok. 1930
3,220.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Den Ro, ok. 1930
Złoto, srebro, dwa diamenty; waga całkowita 5 g, 28 x 18 mm
Sygnowany na tarczy: DEN RO | 17 JEWELS | SWISS
Puncowanie na kopercie: 18K | 0,720 | 230 60
ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.
1,725.00 złZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.
1,437.00 złZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.
ZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.
Złoto, próba 14 karatów, śr. 3 cm
Na rękę, przerobiony z kieszonkowego, dwukopertowy, wewnętrzna koperta mosiężna
Wyryty monogram HM
Puncowany na zewnętrznej kopercie: 14K; punca nieczytelna; 114879, na wewnętrznej: Remontoir; METAL; 114879
ZEGAR NEOROKOKOWY, 4 ćw. XIX w.
3,450.00 złZEGAR NEOROKOKOWY, 4 ćw. XIX w.
Brąz, majolika, wys. 47 cm
Tarcza miedziana, emaliowana, mechanizm wahadłowy z napędem sprężynowym, system bicia godzin i półgodzin
Na mechanizmie wybite numery 5 2
WAZA DO PONCZU, XIX/XX w.
1,035.00 złWAZA DO PONCZU, XIX/XX w.
ZEGAREK PODRÓŻNY, Szwajcaria, Tavannes, ok. 1930
1,150.00 złZEGAREK PODRÓŻNY, Szwajcaria, Tavannes, ok. 1930
Srebro, próba 925; waga 59 g; 37 x 30 x 8 mm
Sygnowany: TAVANNES WATCHCO | 825925 | 10419 | BREVDEP | stojący niedźwiedź 0.925 stojący niedźwiedź | półksiężyc, korona
ZEGAREK KIESZONKOWY REGULATOR Z DEWIZKĄ, XIX/XX w.
690.00 złZEGAREK KIESZONKOWY REGULATOR Z DEWIZKĄ, XIX/XX w.
Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm
Sygnowany na tarczy: RÉGULATEUR
Na zewnętrznej kopercie wygrawerowany inicjał: JM
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.
402.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.
Stal, oksydowanie, mosiądz, szkło, śr. 52 mm
Na tarczy napis: ROSKOPF PATENT
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Roskopf, po 1914
690.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Roskopf, po 1914
Jednokopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 5,5 cm
Na kopercie pośród medali: MEDAILLES D’ARGENT BRUXELLES 1910 BERNE 1914; od wewnątrz: ARGENTAN; na mechanizmie: ROSKOPF | 30353
Dewizka metalowa puncowana: CH
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906
690.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Neuchatel, Doxa, po 1906
Sygnowany na tarczy: Anti-Magnetique | DOXA; na zewnętrznej kopercie 44 | ARGENTAN DOXA DEPOSE | 519744; na wewnętrznej kopercie wokół medali: MEDAILLE D’OR MILAN 1906 | DOXA | HORS CONCOURS | LIEGE 1905; od wewnątrz: ARGENTAN DOXA DEPOSE | 44 | 519744; na mechanizmie: DOXA
Dewizka stal, mosiądz, masa perłowa, z emblematami budownictwa
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, IMPROVED LEVER, Szwajcaria, XIX/XX w.
690.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, IMPROVED LEVER, Szwajcaria, XIX/XX w.
Dwukopertowy, metalowy; śr. 7 cm
Tarcza porcelanowa, malowana barwnie, złocenia, sygnowana: IMPROVED LEVER | SWISS MADE
Dewizka metalowa, zdobiona barwną emalią, z miniaturowym scyzorykiem