Wyświetlanie 346–360 z 370 wyników
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911
575.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Billodes, przed 1911
1,150.00 złZEGAREK KIESZONKOWY SUN-DIAL, Szwajcaria, Bienne, Paul Moser, pocz. XX w.
Trzykopertowy, z sekundnikiem, srebrny, próba 875, śr. 5,5 cm
Puncowany na każdej kopercie: stojacy niedźwiedź; P.MOSER; 0,875; 84; 64588; na wewnętrznej kopercie 16 RUBIS | Ancre Spiral Breguet Balancier coupe | P.MOSER | Nickel | N 64588
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Galonne, 3 tercja XIX w.
ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, poł. XIX w.
ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Perret et Fils, ok. 1880
517.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Perret et Fils, ok. 1880
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Galonne, 1873
517.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Galonne, 1873
ZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY, Anglia, Chester, 1862
920.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, KLUCZYKOWY, Anglia, Chester, 1862
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ
345.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Cyma, ok. 1920
345.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, Szwajcaria, Cyma, ok. 1920
ZEGAREK KIESZONKOWY, DAMSKI, USA, Massachusetts, Waltham, pocz. XX w.
1,380.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, DAMSKI, USA, Massachusetts, Waltham, pocz. XX w.
ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.
5,664.00 złZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ MARIANNY, Francja, poł. XIX w.
Brąz cyzelowany, złocony; 31 x 35 x 8,5 cm
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.
287.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.
Zewnętrzna koperta srebrna (próba 800), wewnętrzna mosiężna srebrzona, szkło; wys. 7,5, śr. 5,5 cm
Tarcza emaliowana, cyfry rzymskie do 12 i arabskie do 24, ekscentryczny sekundnik
Na zewnętrznej kopercie od zewnątrz wygrawerowany kartusz, od wewnątrz lew depczący węża, głuszec, 800, skrzydło (austriacka cecha importowa), korona i półksiężyc, 347664; na wewnętrznej kopercie: 1/2 CHRONOMETREE | ANCRE | 15 RUBIS | Spiral Breguet | Balancier Compense; od wewnątrz: 347664′ w rombie JU, CUIVRE
Nagroda za strzelanie z pistoletów dla Piotra Wojciszewskiego,oficera 65. Pułku Piechoty,1934 zegarek-budzik
1,380.00 złNagroda za strzelanie z pistoletów dla Piotra Wojciszewskiego,oficera 65. Pułku Piechoty,1934 zegarek-budzik
Niemcy, Schwenningen, Kienzle Uhren, dwudziestolecie międzywojenne
Zegar
4,600.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
15,340.00 złZEGAR KOMINKOWY, Francja, Paryż, Gabriel Le Roy, pocz. XIX w.
Marmur, brąz złocony, emalia, stal; 25,1 x 10,3 x 41 cm