ZEGAREK KIESZONKOWY, Anglia, Londyn, 1837

1,150.00

Dwukopertowy, srebrny, próba sterling (925), kluczykowy, śr. 52 mm
Puncowanie: lew kroczący, głowa lwa, B; IH
Mechanizm sygnowany: London Willm Ha(..)har N1233