Wyświetlanie 271–285 z 371 wyników
ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKA, Szwajcaria, Landeron, Charle Hahn & Cie, 1891 – 1901
575.00 złZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKA, Szwajcaria, Landeron, Charle Hahn & Cie, 1891 – 1901
Srebrny, trzykopertowy, śr.5 cm, dewizka mosiężna, złocona
Puncowany austriacką cechą importową
Na zewnętrznej kopercie wybite: 521, 25 1; na wewnętrznej: Ancre LIGNE DROITE , REMONTOIR, 15 rubis
Na mechanizmie: kogut; HAHN MARKE
STOPER, Szwajcaria, Eduard Heuer, po 1929
345.00 złSTOPER, Szwajcaria, Eduard Heuer, po 1929
Metalowy, dwukopertowy, śr. 5 cm
Sygnowany na tarczy HEUER
ZEGAR PODRÓŻNY, 8-dniowy, Francja pocz. XX w.
460.00 złZEGAR PODRÓŻNY, 8-dniowy, Francja pocz. XX w.
Obudowa mosiężna, przeszklona, z antabką 8,5(10,8)x 5,8 x 5cm, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem balansowym; tarcza emaliowana z napisem: Made in France | 15 Jewels | 8 Days
084. ZEGAR KOMINKOWY – WIOSNA i JESIEŃ, Niemcy, firma Hermann Georgi, pocz. XX w.
38,000.00 zł084. ZEGAR KOMINKOWY – WIOSNA i JESIEŃ, Niemcy, firma Hermann Georgi, pocz. XX w.
Marmur w dwóch kolorach; wys. 55 cm
ZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Waltham, pocz. XX w.
17,250.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Waltham, pocz. XX w.
Złoty, próba 14 K, waga całkowita 157,87 g, śr. 55 mm
ZEGAREK TISSOT, Szwajcaria, ok. 1935
517.00 złZEGAREK TISSOT, Szwajcaria, ok. 1935
Damski, na rękę, złoty, próba 585, 23 x 23 mm
Puncowanie: wiewiórka – próba zegarkowa
ZEGAREK KIESZONKOWY TRUSTY Z REPETYCJĄ KWADRANSOWĄ, Szwajcaria, La Chaux-de-Fonds, Schwob Freres, po 1884
9,440.00 złZEGAREK KIESZONKOWY TRUSTY Z REPETYCJĄ KWADRANSOWĄ, Szwajcaria, La Chaux-de-Fonds, Schwob Freres, po 1884
Dwukopertowy, śr. 50 mm, złoty, próba 14 karatów, ze stoperem i sekundnikiem
ZEGAREK DOXA, Szwajcaria, poł. XX w.
517.00 złZEGAREK DOXA, Szwajcaria, poł. XX w.
Damski, na rękę, złoty, 17 x 14 mm
Puncowanie: 14K; 0,585
ZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Elgin, pocz. XX
172.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, USA, Elgin, pocz. XX
Trzykopertowy, metalowy, śr. 40 mm
Sygnowany na tarczy: Elgin, na mechanizmie: 4101497, ELGIN NATL WATCH CO USA
Brak szybki
ZEGAR WISZĄCY, Niemcy, XIX/XX w.
1,150.00 złZEGAR WISZĄCY, Niemcy, XIX/XX w.
Obudowa drewniana, snycerka; 95,5, x 39 x 18 cm, mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, gong spiralny, system bicia godzin i półgodzin, tarcza emaliowana z cyframi godzin rzymskimi
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, k. XIX w.
Dwukopertowy, zewn. koperta srebrna, próba 800, złocenie, śr. 48 mm,
Puncowanie: pardwa, 0,800, półksiężyc, korona, 587791
ZEGAR WISZĄCY, pocz. XX w.
1,495.00 złZEGAR WISZĄCY, pocz. XX w.
Obudowa drewniana; 97 x 43 x 18 cm; mechanizm o naciągu obciążnikowym z regulatorem wahadłowym, gong spiralny, system bicia godzin i półgodzin, tarcza emaliowana
Na mechanizmie wybite: 26197
ZEGAR WISZĄCY, Niemcy, Schramberg, Junghans, 1890 – 1900
1,380.00 złZEGAR WISZĄCY, Niemcy, Schramberg, Junghans, 1890 – 1900
Obudowa drewniana, 91 x 45 x 17 cm; Mechanizm o naciągu sprężynowym z regulatorem wahadłowym, gong spiralny, system bicia godzin i półgodzin, tarcza emaliowana
Sygnowany na tarczy: w gwieździe: Junghans J
ZEGAR NA DELFINKACH, Włochy, Mediolan, Renzo Donini di Luigi, po 1950
1,725.00 złZEGAR NA DELFINKACH, Włochy, Mediolan, Renzo Donini di Luigi, po 1950
Obudowa srebrna, złocona, 15 x 10 x 7,5 cm, puncowanie: 800; 387MI
Mechanizm szwajcarski, Looping antimagnetic, z budzikiem, na nim wybite: Swiss 275400
Waga całk. 369 g
ZEGAREK JEŹDZIECKI, Szwajcaria, Bienne, Flambeau, ok. 1920
862.00 złZEGAREK JEŹDZIECKI, Szwajcaria, Bienne, Flambeau, ok. 1920
Kieszonkowy, dwukopertowy, metalowy, śr. 5,5 cm, z dewizką
Na tarczy: cyfry godzin arabskie na pomarańczowej emalii; sygnowany na tarczy: FLAMBEAU; dewizka zdobiona niellem