Wyświetlanie 241–255 z 370 wyników
DEWIZKA Z MOTYWEM PASÓW I PODKÓW, pocz. XX w.
575.00 złDEWIZKA ZE 50 KOPIEJKAMI, Rosja, po 1912
1,150.00 złDEWIZKA ZE 50 KOPIEJKAMI, Rosja, 1907-1917
575.00 złDEWIZKA, 1891 – 1901
575.00 złDEWIZKA, pocz. XX w.
575.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Ardan, ok. 1950
1,150.00 złZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Ardan, ok. 1950
Złoto, próba 750, waga całk. 8,57 g, śr. 2 cm,
ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, Chronographe Suisse, ok. 1950
5,900.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, 3 ćw. XIX w.
4,600.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, poł. XIX w.
460.00 złZEGAREK KIESZONKOWY DIOGENES, pocz. XX w.
Metalowy, dwukopertowy, dekorowany niellem, śr. 50 mm
ZEGAREK KIESZONKOWY W STYLU ART DECO, Szwajcaria, Tissot, ok. 1940
632.00 złZEGAREK, Szwajcaria, Omega, poł. XX w.
3,500.00 złZEGAREK, Szwajcaria, Omega, poł. XX w.
Złoty, z bransoletą, próba 3, damski, na rękę, waga całk.19 g, 17 x 17 mm, bransoleta 17 cm
ZEGAREK, Szwajcaria, Zenith. poł. XX w.
3,220.00 złZEGAREK, Tissot Stylist, ok. 1970
1,380.00 złZEGAREK, Tissot Stylist, ok. 1970
Złoty, próba 3, damski, na rękę, z bransoletą stalową, złoconą, 30 x 23 mm
ZEGAREK, Szwajcaria, MVMT
6,900.00 złZEGAREK, Szwajcaria, MVMT
Kwarcowy, złoty z bransoletą, próba 14 karatów, męski na rękę, waga całk.52 g, 34 x 25 mm, dł.20 cm