Wyświetlanie 3331–3345 z 3751 wyników
TALERZ, Czechy, Schlaggenwald, 1793 – 1800
920.00 złTALERZ, Czechy, Schlaggenwald, 1793 – 1800
IKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870
3,450.00 złIKONA, MATKA BOSKA POCIESZYCIELKA WSZYSTKICH STRAPIONYCH, Rosja, po 1870
Tempera, złocenie, deska, 22 x 17 cm
IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, 1848
3,450.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, 1848
Tempera, deska, okład srebrny; 18 x 22,5 cm
Puncowanie: cecha probierza Andrzeja Kowalskiego z monogramem A.K i datą 1848; 84; św. Jerzy
PATERA NA STOPIE Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
1,725.00 złPATERA NA STOPIE Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
PARA TALERZY Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
1,150.00 złPARA TALERZY Z MOTYWEM LIŚCI WINOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. ćw. XIX w.
PLAKIETA, FRYDERYK CHOPIN, Polska, 2 poł. XX w.
402.00 złPLAKIETA, FRYDERYK CHOPIN, Polska, 2 poł. XX w.
Biskwit, śr. 9 cm
A: FREDERIC CHOPIN | A. BOVY. F 1837
R: TOW. IM. FR. CHOPINA | WARSZAWA – POLSKA
TALERZ Z MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
345.00 złTALERZ Z MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Niemcy, Saksonia, Miśnia, XIX/XX w.
Porcelana, farby podszkliwne, wys. 3, śr. 25,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie skrzyżowane miecze dwukrotnie przeszlifowane; 74; wyciskiem 82; 1
FILIŻANKA Z MINIATURĄ POSŁANIEC MIŁOŚCI”, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1815-1820″
1,035.00 złFILIŻANKA Z MINIATURĄ POSŁANIEC MIŁOŚCI”, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1815-1820″
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 12,3 cm
Sygnowanie: kobaltem podszkliwnie berło
Stan zachowania: niewielkie przetarcia złoceń
FILIŻANKA Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1849-1870
920.00 złFILIŻANKA Z HERBEM, Niemcy, Berlin, Königliche Porzellan Manufaktur, 1849-1870
DZBANEK, Niemcy, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, 1840-1842
345.00 złDZBANEK, Niemcy, Miśnia, Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, 1840-1842
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 11,8 cm
Sygnowanie: skrzyżowane miecze kobaltem podszkliwnie | cztery pionowe kreski wyciskiem
Stan zachowania: przykrywka dobierana, ślady napraw przy dzióbku i uchu
TALIZMAN HEBRAJSKI
2,300.00 złTALIZMAN HEBRAJSKI
Srebro niskiej próby, wys. 7,5, śr. 1,2 cm,
Zakrętka gwintowana z zawieszką, wewnątrz kartka pergaminowa z napisem tuszem w języku hebrajskim.
CZAJNIK DO HERBATY, Chiny, 2 poł. XIX w.
2,127.00 złCZAJNIK DO HERBATY, Chiny, 2 poł. XIX w.
Porcelana, malowana kobaltem podszkliwnie, mosiądz (uchwyt); wys. 14 x 9,5 x 9,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie ideogramami chińskimi
IKONA, ŚW. MAREK EWANGELISTA, Rosja, pocz. XIX w.
4,370.00 złBRANSOLETA, Polska, po 1963
345.00 złBRANSOLETA, Polska, po 1963
OKARYNA, XIX / XX w.
575.00 zł