Wyświetlanie 3286–3300 z 3737 wyników
WAGA APTECZNA, Wrocław, Frigola & Co, przed 1902
1,035.00 złWAGA APTECZNA, Wrocław, Frigola & Co, przed 1902
Mosiądz, drewno, żelazo; 55 x 57 x 21 cm
Sygnowana: FRIGOLA & CO | BRESLAU
Wybite punce legalizacyjne od 1902 do 1930 r.
FIGURA, CHRONOS, pocz. XIX w.
3,220.00 złFIGURA, CHRONOS, pocz. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany, czerwony marmur (podstawa), wys. całk. 32,5 cm, podstawa 4,5 x 24,5 x 10,5 cm
Stan zachowania: brak kosy i klepsydry.
BAROMETR, ROSJA, XIX/XX w.
690.00 złDZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
1,106.00 złDZBAN DO PIWA, Niemcy, Grenzhausen, R. Merkelbach, k. XIX w.
Kamionka; wys. 31 cm
Sygnowany na spodzie: litery RM wpisane w sześcioramienną gwiazdę; F; 283
WAZON, Miśnia, po 1934 r.
2,120.00 złWAZON, Miśnia, po 1934 r.
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 24,6 cm
Stan zachowania: na krawędzi drobna szczerba
KIELISZEK, Czechy, lata 20. – 30. XIX w.
850.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
1,265.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
Szkło mrożone wys. 20,8 cm Na wazonie naklejka w kształcie 5-ramiennej gwiazdy: KUNST GLASS | KSS | kieliszek | HANDARBEIT
TALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
1,100.00 złTALERZ, Austria, Wiedeń, 1822 r.
WAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.
742.00 złWAZON, Rosenthal, ok. 1920 r.
Porcelana; wys. 24 cm
Sygnatura na spodzie, drukowana: Rosenthal pod koroną | SELB-BAVARIA
WAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII – pocz. XVIII w.
18,000.00 złWAZA Z NAKRYWĄ, Japonia, typ imari, manufaktura Arita, kon. XVII – pocz. XVIII w.
Porcelana, szkliwo białe, malowane podszkliwnie kobaltem, naszkliwnie czerwienią żelazową, czernią i złotem; wwys. 50 cm, średnica wylewu 14 cm
IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, Matwiej Wasiliewicz Siergiejew, 1814
9,775.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Rosja, Moskwa, Matwiej Wasiliewicz Siergiejew, 1814
Tempera, deska, okład srebrny, złocony; 17,5 x 13,5 cm
Puncowanie: w prostokącie monogram złotnika MC; święty Jerzy nad datą 1814; w prostokącie 84
WAZA W STYLU JAPOŃSKIM, Europa, pocz. XX w.
690.00 złWAZA W STYLU JAPOŃSKIM, Europa, pocz. XX w.
Sygnowany naśladownictwem ideogramów japońskich
FILIŻANKA, Niemcy, Bawaria, Königliche Porzellan-Manufaktur Nymphenburg, po 1895
287.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Bawaria, Königliche Porzellan-Manufaktur Nymphenburg, po 1895
FILIŻANKA NA LWICH ŁAPACH, Niemcy, Berlin, KPM, pocz. XIX w.
920.00 złFILIŻANKA NA LWICH ŁAPACH, Niemcy, Berlin, KPM, pocz. XIX w.
FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1823 – 1832
805.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1823 – 1832