Wyświetlanie 3316–3330 z 3751 wyników
FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1844 – 1847
920.00 złFILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1844 – 1847
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1774 – 1817
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1774 – 1817
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Marcolini, 1774 – 1817
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Marcolini, 1774 – 1817
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1860
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1860
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. poł. XIX w.
1,150.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2. poł. XIX w.
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7,5, śr. 10 cm; spodek wys.3, śr. 14,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze; na filiżance wyciskiem: 3; na spodku wyciskiem 960; zieloną farbą naszkliwnie: C.; 3
FILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1837 – 1844
1,150.00 złFILIŻANKA ZE SPODKIEM, Niemcy, Berlin, KPM, 1837 – 1844
FILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1849 – 1870
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Berlin, KPM, 1849 – 1870
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, ok. 1840
920.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, ok. 1840
KOMPLET DO JAJKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
1,150.00 złKOMPLET DO JAJKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia, 2 poł. XIX w.
TALERZYK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1840
690.00 złTALERZYK, Niemcy, Saksonia, Miśnia, ok. 1840
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: skrzyżowane miecze, raz przeszlifowane; wyciskiem 23; III
Stan zachowania; od spodu na brzegu dwie szczerbki
FILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, poł. XIX w.
690.00 złFILIŻANKA, Niemcy, Saksonia, Miśnia Königlich-Sächsische Porzellan-Manufaktur, poł. XIX w.
MASELNICZKA, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co., 1875 – 1909
402.00 złMASELNICZKA, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co., 1875 – 1909
SZEŚĆ TALERZY PŁASKICH Z WZOREM CEBULOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Porzellanfabrik Ernst Teichert i Meißner Ofen- und Porzellanfabrik AG, vorm. C. Teichert, po 1889
920.00 złSZEŚĆ TALERZY PŁASKICH Z WZOREM CEBULOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, Porzellanfabrik Ernst Teichert i Meißner Ofen- und Porzellanfabrik AG, vorm. C. Teichert, po 1889
TALERZ Z GAŁĄZKĄ DZIKIEJ WINOROŚLI, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co. 1845 – 1850
230.00 złTALERZ Z GAŁĄZKĄ DZIKIEJ WINOROŚLI, Stary Zdrój (Altwasser) Carl Tielsch & Co. 1845 – 1850