Wyświetlanie 3376–3390 z 3754 wyników
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM PORAJ I MONOGRAMEM J D, Polska, XIX w.
1,800.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM PORAJ I MONOGRAMEM J D, Polska, XIX w.
Wilhelm WOERNLE
460.00 złWilhelm WOERNLE
PATERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
863.00 złPATERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 6 x 18 x 4 cm,
znakowana kobaltem podszkliwnie,berło, wyciskane: z czterema kropkami wokół
BOMBONIERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
748.00 złBOMBONIERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7 cm, śr. 11 cm
Znakowana kobaltem podszkliwnie berło, wyciskane: 2
IKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, poł. XIX w.
4,025.00 złIKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, poł. XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 52,5 x 44 cm
IKONA DOMOWA, Rosja, XIX w., na starszej dece
5,520.00 złIKONA DOMOWA, Rosja, XIX w., na starszej dece
Tempera, złocenie, deska; 30 x 26 cm
Przedstawieni święci: Katarzyna, Anna, Teodor, Wasilij, Maria Egipcjanka, Nadieżda
OPIS ŻYWOTA I CUDÓW ŚW. BAZYLEGO I JEGO UCZNIA GRIGORIJA wzięty ze zbioru Metropolity Moskiewskiego Makarego
1,150.00 złOPIS ŻYWOTA I CUDÓW ŚW. BAZYLEGO I JEGO UCZNIA GRIGORIJA wzięty ze zbioru Metropolity Moskiewskiego Makarego
Wyd.: Oficyna Ławry Poczajewskiej, 1817
24 x 18 cm; 164 str; oprawa w skórze
APOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.
1,150.00 złAPOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.
37 x 23 cm, 318 str; oprawa w skórze
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBAMI WILCZEKOSY I ŁADA, Polska, XIX w.
977.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBAMI WILCZEKOSY I ŁADA, Polska, XIX w.
Mosiądz, drewno, wys. 7, pole 3,3 x 2,7 cm
SZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.
1,150.00 złSZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.
Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM CS, XIX/XX w.
690.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM CS, XIX/XX w.
Uchwyt drewniany, mosiądz, wys. 9,5 cm
W polu pieczętnym pod drzewem narzędzia budowlane i monogram CS
EKRYTUAR, XIX/XX w.
3,220.00 złEKRYTUAR, XIX/XX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, złocony; 13 x 36,5 x 24,5 cm
Na lwich łapach z dwoma kałamarzami o pokrywkach na zawiasach
Wybite: 1111
LIST JERZEGO POTOCKIEGO, Łańcut, 6 sierpnia 1922
747.00 złLIST JERZEGO POTOCKIEGO, Łańcut, 6 sierpnia 1922
Papier z nadrukiem, pióro; 276 x 205 mm
Dwustronny, dotyczący Biegu Myśliwskiego
DWIE FOTOGRAFIE, MARIAN ADAMCZEWSKI, XIX/XX w.
517.00 złDWIE FOTOGRAFIE, MARIAN ADAMCZEWSKI, XIX/XX w.
1. Pocztówka poczty rosyjskiej, 90 x 138 mm
2. Niemcy, Waren (Müritz), L. Schmidt, na firmowej tekturce, 142 x 103 mm
KOMPLET DESEROWY, Niemcy, ok. 1930
230.00 złKOMPLET DESEROWY, Niemcy, ok. 1930
Porcelana, czerwona farba, złocenia
W składzie patera (wys. 11, śr. 13 cm) i sześc miseczek (śr. 8 cm)
Sygnowane czarną farbą naszkliwnie: Este | Beste Qualität