Wyświetlanie 3736–3750 z 3753 wyników
Japonia, ok. poł. XIX w
690.00 złMiśnia
1,955.00 złBliski Wschód, XIX w.
1,783.00 złFrancja, poł. XIX w.
2,530.00 złVincenti & Cie i Philippe Mourey, Paryż, Francja, 1865
2,070.00 złJapy Freres, Francja, ok. 1850
5,175.00 złWłochy, pocz. XX w.
771.00 złMiśnia
345.00 złMiśnia
1,150.00 złMiśnia, Saksonia, po 1860
2,300.00 złWizytownik
1,725.00 złSzczenię jamnika
2,300.00 złLampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
2,875.00 złLampart, Sitzendorf, l. 20-30. XX w.
Fajans, malatury podszkliwne; wys. 27 cm
Znakowany kobaltem podszkliwnie: przekreślone S pod koroną.
Stan zachowania: naprawa ucha.
Skaczące konie
1,104.00 złPara neorokokowych wilków kominkowych
5,750.00 zł