Wyświetlanie 3346–3360 z 3751 wyników
IKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Grecja, XVII / XVIII w.
4,600.00 złIKONA, CHRYSTUS PANTOKRATOR, Grecja, XVII / XVIII w.
Tempera, transfer na płótno; 54 x 39 cm
KRZYŻYK, 1 poł. XX w.
460.00 złZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.
1,725.00 złZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.
1,437.00 złZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.
ZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.
Złoto, próba 14 karatów, śr. 3 cm
Na rękę, przerobiony z kieszonkowego, dwukopertowy, wewnętrzna koperta mosiężna
Wyryty monogram HM
Puncowany na zewnętrznej kopercie: 14K; punca nieczytelna; 114879, na wewnętrznej: Remontoir; METAL; 114879
PLAKIETA, MADONNA Z DZIECIĄTKIEM W OTOCZENIU ŚWIĘTYCH, 2 poł. XIX w.
977.00 złPLAKIETA, MADONNA Z DZIECIĄTKIEM W OTOCZENIU ŚWIĘTYCH, 2 poł. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany. 14,5 x 9 cm
Sygnowany monogramem wiązanym BB; znak odlewni: w owalu pod koroną HIA | G
PARA PUTTÓW ZE ŚWIECZNIKAMI, Europa Środkowa, XVIII w.
5,750.00 złPARA PUTTÓW ZE ŚWIECZNIKAMI, Europa Środkowa, XVIII w.
Drewno polichromowane; wys. 43 cm
WAZA ZE SCENAMI Z UCZTY, Niemcy, Berlin, KPM, po 1870
5,750.00 złWAZA ZE SCENAMI Z UCZTY, Niemcy, Berlin, KPM, po 1870
Porcelana, farby naszkliwne; wys. 37 cm
Sygnowana kobaltem podszkliwnie: przekreślone berło z literą T przekreślone kołem szlifierskim; wyciskiem: K4; S
EKRYTUAR Z PANTERĄ, Szwecja, Guldsmeds AB, ok. 1930
1,437.00 złEKRYTUAR Z PANTERĄ, Szwecja, Guldsmeds AB, ok. 1930
Brąz, szkło (dwa wkłady kałamarzy); 14 x 40 x 19
Puncowanie: GAB | w owalu wieża | BRONS | 109
TALERZ Z PAWIAMI, Niemcy, Philipp Rosenthal & Co. AG, Zakład Banhof-Selb (Plößberg) 1923-1925, 1930
115.00 złTALERZ Z PAWIAMI, Niemcy, Philipp Rosenthal & Co. AG, Zakład Banhof-Selb (Plößberg) 1923-1925, 1930
Porcelana, kalka, złocenia; wys. 2,5, śr. 20 cm
Sygnowana zielenią chromu podszkliwnie pod koroną dwie róże i napis Rosenthal | Bavaria; czerwoną farbą R pod koroną; zieloną farbą 107
PIESEK FOU, Chiny, XIX w.
4,600.00 złPATERKA NA SŁODYCZE, ok. 1930
287.00 złKIELICH, Czechy lub Śląsk, XIX w.
230.00 złDOKUMENTY DOTYCZĄCE ABRAHAMA HOHMANNA, Elbląg (Elbing), 1807 -1818
1,265.00 złDOKUMENTY DOTYCZĄCE ABRAHAMA HOHMANNA, Elbląg (Elbing), 1807 -1818
28 kart zszytych, 36 x 21 cm, pieczęć lakowa
Valerien REGNARD
690.00 złValerien REGNARD
POSĄG ARTEMIDY W EFEZIE
Miedzioryt, papier; 503 x 328 mm (arkusz), 403 x 247 mm (odcisk płyty)
TŁOK PIECZĘTNY, XVIII/XIX w.
2,127.00 złTŁOK PIECZĘTNY, XVIII/XIX w.
Kość, wys. 8,8 cm
Pole pieczętne kwadratowe, pokryte kratownicą; trzonek u dołu zdobiony liśćmi akantu; w zwieńczeniu wilczyca karmiąca Remusa i Romulusa