Wyświetlanie 3361–3375 z 3743 wyników
PARA TALERZY GŁĘBOKICH WZÓR GRETHA, Niemcy, Bonn, Franz Anton Mehlem, 1890-1920
345.00 złPARA TALERZY GŁĘBOKICH WZÓR GRETHA, Niemcy, Bonn, Franz Anton Mehlem, 1890-1920
Fajans, kalka, wys. 4,5, śr. 24,5 cm
Sygnowane czerwoną farbą naszkliwnie: wieża z monogramem FM i BONN | GRETHA | geschützt | 1dNo41420 | 3; wyciskiem okrąg z monogramem FM i w otoku FRANZ ANT. MEHLEN BONN AM RHEIN | W | w okręgu D | romb
CUKIERNICA, Niemcy, 1. tercja. XX w.
172.00 złCUKIERNICA, Niemcy, 1. tercja. XX w.
Porcelana, kalka, złocenia; wys. 13 cm
Sygnowana zielenią chromu S w kartuszu
WAZONIK, Niemcy, Saksonia, Lettin, Heinrich Baensch, 1900-1930
172.00 złWAZONIK, Niemcy, Saksonia, Lettin, Heinrich Baensch, 1900-1930
Porcelana, kalka, złocenia; wys. 12, śr. wlewu 9 cm
Sygnowany kobaltem: sześcioramienna gwiazda nad literą L; niebieską farbą naszkliwnie 2001/7 | 1264 | 1; wyciskiem 2001 | 1
Adolphe Joseph HUOT
230.00 złAdolphe Joseph HUOT
PRZYPOWIEŚĆ O CHCIWYM ROLNIKU wg Rembrandta, przed 1880
Litografia, papier; 276 x 335 mm
Sygnowana z płyty pod ryciną l: Huot, Lith.; p.: Imprimé par PAUL PETIT.
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM PORAJ I MONOGRAMEM J D, Polska, XIX w.
1,800.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBEM PORAJ I MONOGRAMEM J D, Polska, XIX w.
Wilhelm WOERNLE
460.00 złWilhelm WOERNLE
PATERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
863.00 złPATERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; 6 x 18 x 4 cm,
znakowana kobaltem podszkliwnie,berło, wyciskane: z czterema kropkami wokół
BOMBONIERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
748.00 złBOMBONIERKA, KPM, Berlin, 1870-1944
Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 7 cm, śr. 11 cm
Znakowana kobaltem podszkliwnie berło, wyciskane: 2
IKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, poł. XIX w.
4,025.00 złIKONA, MATKA BOSKA Z GRUPY DEESIS, Rosja, poł. XIX w.
Tempera, złocenie, deska; 52,5 x 44 cm
IKONA DOMOWA, Rosja, XIX w., na starszej dece
5,520.00 złIKONA DOMOWA, Rosja, XIX w., na starszej dece
Tempera, złocenie, deska; 30 x 26 cm
Przedstawieni święci: Katarzyna, Anna, Teodor, Wasilij, Maria Egipcjanka, Nadieżda
OPIS ŻYWOTA I CUDÓW ŚW. BAZYLEGO I JEGO UCZNIA GRIGORIJA wzięty ze zbioru Metropolity Moskiewskiego Makarego
1,150.00 złOPIS ŻYWOTA I CUDÓW ŚW. BAZYLEGO I JEGO UCZNIA GRIGORIJA wzięty ze zbioru Metropolity Moskiewskiego Makarego
Wyd.: Oficyna Ławry Poczajewskiej, 1817
24 x 18 cm; 164 str; oprawa w skórze
APOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.
1,150.00 złAPOSTOŁ – księga liturgiczna zawierająca fragmenty Nowego Testamentu, Rosja, XVIII/XIX w.
37 x 23 cm, 318 str; oprawa w skórze
TŁOK PIECZĘTNY Z HERBAMI WILCZEKOSY I ŁADA, Polska, XIX w.
977.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z HERBAMI WILCZEKOSY I ŁADA, Polska, XIX w.
Mosiądz, drewno, wys. 7, pole 3,3 x 2,7 cm
SZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.
1,150.00 złSZKATUŁKA, Chiny na rynek europejski, pocz. XIX w.
Srebro, próba 400; waga 456 g; 8 x 16 x 8 cm
TŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM CS, XIX/XX w.
690.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM CS, XIX/XX w.
Uchwyt drewniany, mosiądz, wys. 9,5 cm
W polu pieczętnym pod drzewem narzędzia budowlane i monogram CS