Wyświetlanie 11296–11310 z 11739 wyników
IKONA – SCENY Z ŻYWOTU PROROKA ELIASZA,Rosja, 4. ćw. XIX w.
1,725.00 złIKONA – MATKA BOSKA ŹRÓDŁO ŻYCIA, Rosja, 2. poł. XIX w.
1,725.00 złPARA USKRZYDLONYCH GŁÓWEK ANIELSKICH, Europa (Rosja?), XVIII w.
6,670.00 złSECESYJNY ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Bracia Buch, Warszawa, ok. 1900
862.00 złSECESYJNY ZESTAW 6 NOŻYKÓW DO OWOCÓW Z PODSTAWKĄ, Bracia Buch, Warszawa, ok. 1900
Mosiądz platerowany, brąz;wys. podstawki 24 cm; dł. noża 16 cm
Znakowane: w trójkącie napis B.Buch | w | Warszawie | Galw.
WAZON, Francja lub Belgia, 1889
1,553.00 złNEOROKOKOWY PUCHAR JUBILEUSZOWY BRACTWA STRZELECKIEGO, Württembergische Mettalwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1898
5,290.00 złHELENE PETRASCHECK-LANGE
2,300.00 złWILHELM GDANIETZ
1,840.00 złKOSZYK Z PARĄ GOŁĄBKÓW, odlewnia Franza Xaviera Bergmana, Wiedeń, po 1900
920.00 złMAX SCHUMACHER, Niemcy, XIX/XX w.
1,150.00 złCache-pot
541.00 złZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne
690.00 złPAPIEROŚNICA, Krupski i Matulewicz, Warszawa, l. 30-te XX w.
460.00 złTalerz
920.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
4,600.00 złZestaw 11 filiżanek, Herend, Węgry, po 1949
Porcelana, malatury naszkliwne, złocenia;
średnica filiżanki: 10,9 cm;
średnica spodka: 16,2 cm
Sygnowane: Spodki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | naszkliwnie: AP | naszkliwnie cyfra 211 (na 6 spodkach) i 11 (na 5 spodkach) Filiżanki: naszkliwnie niebieska pieczęć z herbem i napisem HEREND HUNGARY HANDPAINTED | wycisk w masie (na niektórych niewyraźny) HEREND 702 | naszkliwnie: 702 | naszkliwnie: 211 (5 sztuk), 241 (2 sztuki), 11 (3 sztuki), 166 (1 sztuka)