Wyświetlanie 11266–11280 z 11738 wyników
Alfons KARNY
2,875.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, 2. poł. XX w.
1,150.00 złRZEŹBIARZ POLSKI XX w.
1,150.00 złKRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złKRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złPATERKA DEKOROWANA MOTYWEM OWOCÓW I WARZYW, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1910
345.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM, Polska, 2. poł. XIX w.
230.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z KWIATEM NA ŁODYŻCE, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
345.00 złNACZYNIE NA JARZYNY W STYLU ART DÉCO, Europa Zachodnia
690.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, XIX/XX w.
920.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
wytwórnia Wawel, Kraków, 2. poł. XX w.
Porcelana, malatur naszkliwne; średn. 31,7 cm
Sygnowany: pieczęć podszkliwna W | Wawel | Made in Poland | 1
Na talerzu dedykacja od autora malatur: Jego Ekscelencji Henrykowi Urbanowiczowi Wielkiemu Patronowi Sztuk Plastycznych st. D,
Stan zachowania: pęknięcie włosowate na kołnierzu, szczerbka.
ZESTAW 12 ŁYŻECZEK DO MOKKI Z MONOGRAMEM JT, Jan Cynowski, Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne
920.00 złH. KÜHNLE, Niemcy lub Austria, XIX/XX w.
1,955.00 złMALARZ NIEZNANY (POLSKI?), 1. poł. XX w.
920.00 złMALARZ EUROPEJSKI, pocz. XX w.
2,875.00 zł