Wyświetlanie 11326–11340 z 11795 wyników
KRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złKRZYSZTOF ZEYDLER-ZBOROWSKI
920.00 złPATERKA DEKOROWANA MOTYWEM OWOCÓW I WARZYW, Württembergische Metallwarenfabrik (WMF), Geislinger am Steige, Niemcy, ok. 1910
345.00 złTŁOK PIECZĘTNY Z MONOGRAMEM, Polska, 2. poł. XIX w.
230.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z KWIATEM NA ŁODYŻCE, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
345.00 złNACZYNIE NA JARZYNY W STYLU ART DÉCO, Europa Zachodnia
690.00 złMALARZ NIEOKREŚLONY, XIX/XX w.
920.00 złTalerz z widokiem Królikarni, Polska, Wałbrzych,
wytwórnia Wawel, Kraków, 2. poł. XX w.
Porcelana, malatur naszkliwne; średn. 31,7 cm
Sygnowany: pieczęć podszkliwna W | Wawel | Made in Poland | 1
Na talerzu dedykacja od autora malatur: Jego Ekscelencji Henrykowi Urbanowiczowi Wielkiemu Patronowi Sztuk Plastycznych st. D,
Stan zachowania: pęknięcie włosowate na kołnierzu, szczerbka.
ZESTAW 12 ŁYŻECZEK DO MOKKI Z MONOGRAMEM JT, Jan Cynowski, Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne
920.00 złH. KÜHNLE, Niemcy lub Austria, XIX/XX w.
1,955.00 złMALARZ NIEZNANY (POLSKI?), 1. poł. XX w.
920.00 złMALARZ EUROPEJSKI, pocz. XX w.
2,875.00 złPOPIERSIE NAPOLEONA BONAPARTE, Francja, 4. ćw. XIX w.
4,800.00 złOTTO AXER
4,370.00 złRZEŹBIARZ POLSKI, XX w.
1,150.00 zł