Wyświetlanie 5806–5820 z 6000 wyników
Michalina KRZYŻANOWSKA
1,840.00 złMichalina KRZYŻANOWSKA
233. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
1,500.00 zł233. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
Stal, mosiądz, drewno, skóra, dł. całk. w pochwie 110, bez pochwy 107 cm, głowni 92 cm
232. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
1,800.00 zł232. SZABLA KAWALERYJSKA wz 1822/1884, Francja, Manufaktura Broni w Chatellerault, po 1884
Stal, mosiądz, drewno, skóra, dł. całk. w pochwie 110, bez pochwy 105 cm, głowni 91 cm
069. Stanisław JAKUBOWSKI
500.00 złStanisław JAKUBOWSKI
172.00 złStanisław JAKUBOWSKI
DREWNIANE CHATY
St Jakubowski
Tadeusz NARTOWSKI
5,175.00 złTadeusz NARTOWSKI
Rafał WĄSOWICZ
2,300.00 złRafał WĄSOWICZ
KRZYŻ MIĘDZY DWOMA DĘBAMI, 1934
Pastel, gwasz, akwarela, ołówek, papier; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: Rafał Wąsowicz | 1934r
Andrzej Bolesław DAŃCZAK
920.00 złAndrzej Bolesław DAŃCZAK
AUTOPORTRET, 1921
Akwarela, papier; 32 x 25 cm
Sygnowany p.g.: DAŃCZAK | SE IPSUM | FECIT | A.D. | MCMXXI; l.g.: LVC.CON.
Na odwrocie nalepka Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim z wystawy V – VI 1970 r. z opisem pracy
IKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
6,000.00 złIKONA ŚWIĄTECZNA – PRAZDNIK ZE ZMARTWYCHWSTANIEM, Rosja, po 1870
Tempera, deska, złocenie; 31 x 26 cm
ŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867
500.00 złŁYŻKA PÓŁMISKOWA Z MONOGRAMEM CW, Austro-Węgry, po 1867
274. PÓŁMISEK W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1850
2,500.00 zł274. PÓŁMISEK W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Saksonia, Miśnia, po 1850
MAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921
5,175.00 złMAŁPKA NA PODUSZKACH, Polska, Pacyków, 1908-1921
Kamionka, farby ceramiczne, 22 x 10,5 x 11 cm
Znakowanie czarną farbą: P. w trójkącie | wyszczerbiona swastyka; wyciskiem monogram wiązany JH
Stan zachowania: trzy ubytki
PATERA W FORMIE KOBIETY Z DZIECKIEM DŹWIGAJĄCEJ KOSZ, Niemcy, Berlin, KPM, po 1832
5,175.00 złPATERA W FORMIE KOBIETY Z DZIECKIEM DŹWIGAJĄCEJ KOSZ, Niemcy, Berlin, KPM, po 1832
Porcelana, farby podszkliwne i naszkliwne, złocenia; wys. 44 cm
Trzyczęściowa, mocowana na śruby
Sygnowanie kobaltem podszkliwnie: berło, IV; czerwonym drukiem naszkliwnie: berło nad literami KPM; wyciskiem: 4 O
Stan zachowania: włosowe pęknięcia na dnie kosza
Stanisław ŁAZOREK
3,680.00 złStanisław ŁAZOREK
NA RYNKU W KAZIMIERZU
Olej, płótno; 54.5 x 65 cm
Sygnowany p.d.: ŁAZOREK
Michał ZABOROWSKI
8,452.00 złMichał ZABOROWSKI
DZIEWCZYNA Z TULIPANEM
Olej, płótno; 150 x 150 cm
Sygnowany p.d.: M. Zaborowski