LICHTARZ PIĘĆIOŚWIECOWY, Polska, Warszawa, Norblin, 2 poł. XIX w.

2,185.00

    Mosiądz srebrzony, wys. 56 cm, rozstaw ramion 30 cm
    Puncowanie: w owalu NORBLIN&Co GALW: WARSZAWA; w owalu N