Wyświetlanie 6001–6008 z 6008 wyników
POPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
5,348.00 złPOPIERSIE ZAMYŚLONEJ DZIEWCZYNKI, Europa Zachodnia (Francja ?), pocz. XX w.
alabaster (rzeźba) i żółty marmur (podstawa), brąz patynowany;
wys. 30 cm
Znakowana: ryte cyfry 1120 | S […]
289. LUSTRO W STYLU LUDWIKA XV, Francja, 4. ćw. XIX w.
400.00 złCHRZAN Jan (1905 – 1993)
1,150.00 złCHRZAN Jan (1905 – 1993)
PEJZAŻ GÓRSKI Z CHATAMI
Olej, płótno;
60 x 74,5 cm
Sygnowany p.d.: J. CHRZAN
NOAKOWSKI Stanisław (1867 – 1928)
3,450.00 złKAZIKOWSKI Tomasz (ur. 1952r.)
1,380.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
115,000.00 złMALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
KOBIETA Z KOSZEM
Olej, płótno; 90 x 72 cm
Sygnowany l.d. wzdłuż krawędzi: JMalczewski
Stan zachowania: obraz po konserwacji
Obraz posiada potwierdzenie autentyczności wystawione przez Adama Konopackiego.
Cache-pôt
6,900.00 złFiliżanka ze sceną polowania na jelenia, Rosja, Kuziajewo, Bracia Nowych, po 1818
1,180.00 złFiliżanka ze sceną polowania na jelenia, Rosja, Kuziajewo, Bracia Nowych, po 1818
Porcelana, złocenie, malatury naszkliwne; wys. 11 cm