IKONA ZMARTWYCHWASTANIE Z 12. ŚWIĘTAMI, Rosja, 2. poł. XIX w.

6,325.00

Tempera, deska, złocenia; 53,5 x 44 cm
Stan zachowania: po konserwacji.

SKU: 361155 Kategorie: ,