Malarz niemiecki, 1. poł. XX w.

1,725.00

Koronczarka

Olej, tektura; 17,2 x 14,2 cm
Na odwrociu naklejka galerii Oskara Kampratha w Chemnitz.

SKU: 361205 Kategorie: ,