C. Bergn, XX w.

1,150.00

Bukiet z makami i rumiankami w niebieskim wazonie

Olej, płótno; 56,5 x 41,5 cm
Sygnowany p.d.: C. Bergn

SKU: 361210 Kategorie: ,