Para popiersi w renesansowych strojach

1,725.00

Francja , 2. poł. XIX w.

Brąz złocony; wys. 13,8 cm
Sygnowane: Lagneau

Najprawdopodobniej ukazano na nich króla Franciszka I i jego żonę Eleonorę Habsburżankę.

SKU: 361209 Kategorie: ,