1,725.00 zł
Francja , 2. poł. XIX w.
Brąz złocony; wys. 13,8 cmSygnowane: Lagneau Najprawdopodobniej ukazano na nich króla Franciszka I i jego żonę Eleonorę Habsburżankę.