Wyświetlanie 18031–18060 z 18630 wyników
Żeton pamiatkowy 500 Rocznica bitwy pod Grunwaldem 1410-1910
288.00 złŻeton pamiatkowy 500 Rocznica bitwy pod Grunwaldem 1410-1910
Portret Jerzego Ossolińskiego
173.00 złPortret Jerzego Ossolińskiego
wg B. Strobla, wyd. h. Altenberg, Lwów, pocz. XX w.
G. Coreier
4,025.00 złOdznaka Grunwaldzka
46.00 złPara miniatur
288.00 złMedal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości
345.00 złMedal Dziesięciolecia Odzyskanej Niepodległości
Krzyż – Odznaczenie strażackie
920.00 złKrzyż – Odznaczenie strażackie
ok. 1915
Medal okolicznościowy z wojny rosyjsko-tureckiej
345.00 złMedal okolicznościowy z wojny rosyjsko-tureckiej
Medalion – Aleksander I
920.00 złMedalion – Aleksander I
3. ćw. XIX w.
Komplet łyżeczek do herbaty
805.00 złKomplet łyżeczek do herbaty
Warszawa, dwudziestolecie międzywojenne
Malarz nieokreślony XIX/XX w.
2,300.00 złMalarz nieokreślony XIX/XX w.
Pasterz z owcami na drodze, 1910
Malarz polski, XX w.
1,150.00 złWiktor Podoski
920.00 złHenryk Albin Tomaszewski
2,875.00 złHenryk Albin Tomaszewski
Kompozycja abstrakcyjna, 2 poł. lat 80-tych
Jubileuszowa Odznaka 15. Pułku Strzeleckiego Jego Wysokości księcia Mikołaja I w 25-lecie dowództwa czarnogórskiego monarchy
1,150.00 złJubileuszowa Odznaka 15. Pułku Strzeleckiego Jego Wysokości księcia Mikołaja I w 25-lecie dowództwa czarnogórskiego monarchy
Rosja, 1914
Wincenty Wodzinowski
8,050.00 złWincenty Wodzinowski
Kobieta z kurą
Olej, tektura; 49 x 69 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: W. Wodzinowski
Włodzimierz Zakrzewski
17,250.00 złWłodzimierz Zakrzewski
Widok na absydę kościoła Dominikanów, 1955
Olej, płótno; 50 x 65 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI 1955
Włodzimierz Zakrzewski
Ukiczka w Conflans Sainte-Honorine, 1989
Olej, płótno; 46,5 x 55 cm
Sygnowany l.d.: W. ZAKRZEWSKI
Na odwrocie napis wykonany przez artystę: W. ZAKRZEWSKI 1989- 34| Uliczka w Conflance St. Honorine |46 x 55 ol. pł . Dalej dedykacja.
Stanisław Zajączkowski
5,500.00 złStanisław Zajączkowski
Pejzaż letni z rzeką
Olej, tektura; 50 x 68 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Stanisław Zajączkowski
3,850.00 złStanisław Zajączkowski
Żniwa
Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: SKIZA.
Malarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
5,500.00 złMalarz nieokreślony, 20-lecie międzywojenne
Głowa Araba
Olej, tektura; 28,8 x 23,6 cm
Grażyna Bartnik
920.00 złZdzisław Roman Lachur
5,750.00 złIgnacy Bieniek
1,150.00 złTaca
10,925.00 złPortmonetka
978.00 złZegar
4,600.00 złPapierośnica
920.00 złPapierośnica
Warszawa, J. Wolski, dwudziestolecie międzywojenne
Miska
1,035.00 złTrzej Święci
690.00 złZapytanie o produkt