Wincenty Wodzinowski

8,050.00

Kobieta z kurą
Olej, tektura; 49 x 69 cm w świetle ramy
Sygnowany l.d.: W. Wodzinowski

Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25

SKU: 361223 Kategoria: