G. Coreier

4,025.00

Pejzaż z pasterką

Olej, płótno; 24 x 34 cm
Sygnowany p.d.: G. Coreier Na odwrocie pieczęć producenta podobrazi w kształcie palety malarskiej z napisem: BLANCHET

SKU: 361245 Kategorie: ,