Portret Jerzego Ossolińskiego

173.00

wg B. Strobla, wyd. h. Altenberg, Lwów, pocz. XX w.

Heliograwiura; 25 x 20 cm (odcisk płyty)
Sygnowana na płycie l.g.: H. Altenberg Lwów, śr. g.: PORTRETY POLSKIE | PORTRAITS POLONAIS, p.g.: Heliogr. Paulussen et Cie Vienne, l.d.: BARTOLOMEUS STROBEL PINX. 1635, śr. d.: JERZY OSSOLIŃSKI KANCLERZ W. KOR. | GEORGES OSSOLIŃSKI GRAND CHANCELIER DE POLOGNE | 1595-1650, p.d.: HR. KONSTANTOWA POTOCKA (RUTKA)

SKU: 361243 Kategorie: ,