ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Cyma, pocz. XX w.

460.00

    Metalowy; na kopercie nakładka: skrzyżowane strzelby, nad nimi jeleń, wokół wieniec laurowy; śr. 5 cm; tarcza 24 godzinna z cyframi arabskimi i ekscentrycznym sekundnikiem; na tarczy i mechanizmie sygnowany CYMA; na mechanizmie wybite: BREV. S.D.G.D.