ZEGAREK KIESZONKOWY REGULATOR Z DEWIZKĄ, XIX/XX w.

690.00

Dwukopertowy, metalowy, z sekundnikiem; śr. 7 cm
Sygnowany na tarczy: RÉGULATEUR
Na zewnętrznej kopercie wygrawerowany inicjał: JM

Na dewizce brak jednego kamienia