ZEGAREK KIESZONKOWY DOMINUS, Szwajcaria, Roskopf, pocz. XX w.
575.00 zł
Trzykopertowy, srebrny, śr. 5,5 cm; na zewnętrznych kopertach dekoracja: jeleń i widok zamku, tarcza z cyframi godzin rzymskimi na emalii; na tarczy napis: SYSTEME ROSKOPF PATENT| dwie koperty nad uskrzydlonym kołem z trąbką |DOMINUS; na kopertach wybity numer: 3970|5; na wewnętrznej kopercie i mechanizmie: SYSTEM ROSKOPF PATENT
Puncowanie: austriacka cecha importowa z lat 1901 – 1921