ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKĄ, IMPROVED LEVER, Szwajcaria, XIX/XX w.

690.00

Dwukopertowy, metalowy; śr. 7 cm
Tarcza porcelanowa, malowana barwnie, złocenia, sygnowana: IMPROVED LEVER | SWISS MADE
Dewizka metalowa, zdobiona barwną emalią, z miniaturowym scyzorykiem

Tarcza spękana