ZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.

1,437.00

    ZEGAREK DAMSKI, pocz XX w.

    Złoto, próba 14 karatów, śr. 3 cm

    Na rękę, przerobiony z kieszonkowego, dwukopertowy, wewnętrzna koperta mosiężna

    Wyryty monogram HM

    Puncowany na zewnętrznej kopercie: 14K; punca nieczytelna; 114879, na wewnętrznej: Remontoir; METAL; 114879