ZEGAREK DAMSKI, pocz. XX w.

1,725.00

Złoto, próba 14 karatów, śr. 35 mm

Wisiorkowy, dwukopertowy, wewnętrzna koperta mosiężna

Puncowany na zewnętrznej kopercie: 14K; w pięcioramiennej gwiazdce EM; 97199; na wewnętrznej kopercie: No. 97199; Cylindre 10 Rubis; REMONTOIR; CUIVRE