ZEGAREK DAMSKI NA RĘKĘ, Szwajcaria, Den Ro, ok. 1930

3,220.00

Złoto, srebro, dwa diamenty; waga całkowita 5 g, 28 x 18 mm
Sygnowany na tarczy: DEN RO | 17 JEWELS | SWISS
Puncowanie na kopercie: 18K | 0,720 | 230 60