ZEGAR NA DELFINKACH, Włochy, Mediolan, Renzo Donini di Luigi, po 1950

1,725.00

Obudowa srebrna, złocona, 15 x 10 x 7,5 cm, puncowanie: 800; 387MI

Mechanizm szwajcarski, Looping antimagnetic, z budzikiem, na nim wybite: Swiss 275400

Waga całk. 369 g