1,725.00 zł
Obudowa srebrna, złocona, 15 x 10 x 7,5 cm, puncowanie: 800; 387MI
Mechanizm szwajcarski, Looping antimagnetic, z budzikiem, na nim wybite: Swiss 275400
Waga całk. 369 g