ZEGAREK KIESZONKOWY Z DEWIZKA, Szwajcaria, Landeron, Charle Hahn & Cie, 1891 – 1901

575.00

Srebrny, trzykopertowy, śr.5 cm, dewizka mosiężna, złocona
Puncowany austriacką cechą importową
Na zewnętrznej kopercie wybite: 521, 25 1; na wewnętrznej: Ancre LIGNE DROITE , REMONTOIR, 15 rubis
Na mechanizmie: kogut; HAHN MARKE