575.00 zł
Srebrny, trzykopertowy, śr.5 cm, dewizka mosiężna, złocona
Puncowany austriacką cechą importową
Na zewnętrznej kopercie wybite: 521, 25 1; na wewnętrznej: Ancre LIGNE DROITE , REMONTOIR, 15 rubis
Na mechanizmie: kogut; HAHN MARKE