Wyświetlanie 226–240 z 370 wyników
ZEGAREK MĘSKI NA RĘKĘ, ZSRR, Zarja, ok. 1965
115.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.
402.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, XIX/XX w.
Trzykopertowy, srebrny, próba 800, śr. 52 mm, z sekundnikiem, miedziana dewizka
ZEGAR TYPU KARTEL W STYLU LUDWIKA XVI Z REPETYCJĄ, Francja, Paryż, Denis Francois Dubois, ok. 1785
45,600.00 złZEGAR TYPU KARTEL W STYLU LUDWIKA XVI Z REPETYCJĄ, Francja, Paryż, Denis Francois Dubois, ok. 1785
Obudowa brąz złocony, 73 x 36 cm
ZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Zenith, po 1900
240.00 złZEGAREK KIESZONKOWY, Szwajcaria, Zenith, po 1900
Dwukopertowy, srebrny, próba 875, śr. 52 mm
ZEGAR EMPIROWY MUZĄ I AMOREM, Francja, Paryż, Dartois Fils, 1 ćw. XIX w.
42,000.00 złZEGAR EMPIROWY MUZĄ I AMOREM, Francja, Paryż, Dartois Fils, 1 ćw. XIX w.
Obudowa brąz złocony; 61 x 54,5 x 18 cm
DEWIZKA Z MEDALEM ZA LOJALNOŚĆ I PRACOWITOŚĆ NIEMIECKIEGO ZWIĄZKU GOSPODYŃ, 1930
575.00 złDEWIZKA Z MEDALEM ZA LOJALNOŚĆ I PRACOWITOŚĆ NIEMIECKIEGO ZWIĄZKU GOSPODYŃ, 1930
Srebro, waga 39,6 g, dł. 34,5 cm
DEWIZKA Z MEDALIONEM, Rosja, Kostroma, 1899 – 1908
575.00 złDEWIZKA, ok. 1920
575.00 złDEWIZKA Z TRZEMA MONETAMI, Rosja, 1914
575.00 złDEWIZKA, pocz. XX w.
575.00 złDEWIZKA, Austria, Graz, pocz. XX w.
Srebro, próba 4, mosiądz (klamra), waga całk. 16,6 g, dł. 51 cm
DEWIZKA Z MONETĄ, 5 Litów, Litwa, 1936
575.00 złDEWIZKA-NASZYJNIK DO DAMSKIEGO ZEGARKA, XIX/XX w.
Srebro, próba 800, niello, waga 10,6 g, dł. 38,5 cm
DEWIZKA, pocz. XX w.
1,150.00 złDEWIZKA, pocz. XX w.
575.00 zł