ZEGAREK W STYLU ART DECO, Szwajcaria, Doxa, ok. 1935

1,035.00

Złoty, próba 585, damski, na rękę, waga całk. 9 g, 36 x 25 mm

Sygnowany na tarczy: Doxa Swiss Made

Puncowanie: 977703; wiewiórka