Wyświetlanie 196–210 z 285 wyników
PRZYCISK DO PAPIERU, Czechy, XX w.
115.00 złPIĘĆ SZKLANECZEK, Austria, Wiedeń, po 1872
690.00 złPIĘĆ SZKLANECZEK, Austria, Wiedeń, po 1872
Srebro, próba 3, waga 136 g, szkło, wys. całk. 9 cm
Puncowanie: w sześciokącie głowa psa z cyfrą 3 i literą A; J.R
ZESTAW CZTERECH FLAKONIKÓW, Francja, 2 poł. XIX w.
690.00 złZESTAW CZTERECH FLAKONIKÓW, Francja, 2 poł. XIX w.
Srebro, próba 1, waga 80 g, wys.12, śr. 6 cm
Puncowanie: głowa Minerwy z cyfrą 1
Stan zachowania: brak jednej szklanej zatyczki i dwóch srebrnych opraw szyjek
ETAŻERA Z ŁABĘDZIEM, Śląsk, Wrocław, Bach, ok. 1840
2,070.00 złETAŻERA Z ŁABĘDZIEM, Śląsk, Wrocław, Bach, ok. 1840
Srebro, szkło mleczne i zielone, złocone, wys. 16, śr.21 cm
Puncowanie: BACH; B; głowa Jana Chrzciciela
Wyryty monogram: KS
MAPA HOLANDII, 3 ćw. XX w.
345.00 złPARA SOLNICZEK, Niemcy, pocz. XX w.
115.00 złFLAKON, XIX/XX w.
690.00 złFLAKON, XIX/XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wewnątrz złocona; wys. 8,5, śr. 5,5 cm
FLAKONIK, Anglia, Birmingham, L. Spiers, 1908
575.00 złFLAKONIK, Anglia, Birmingham, L. Spiers, 1908
Szkło bezbarwne, oprawa srebrna, wewnątrz złocona, emalia na giloszu, wys. 7, śr. 4 cm
Puncowanie: L&S; kotwica, lew, i
FLAKONIK, Anglia, Birmingham, Henry Clifford Davis, 1913
690.00 złFLAKONIK, Anglia, Birmingham, Henry Clifford Davis, 1913
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba sterling (925), złocenie, emalia malarska na giloszu, wys.8,6 cm
Puncowanie: HCD; kotwica; lew; O
PARA FALKONÓW, Francja, k. XIX w.
2,300.00 złPARA FALKONÓW, Francja, k. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 14,5 cm
Puncowanie: w rombie znak nieczytelny wykonawcy
FLAKONIK, Anglia, Birmingham, Cohen & Charles, 1913
460.00 złFLAKONIK, Anglia, Birmingham, Cohen & Charles, 1913
Szkło bezbarwne, szlifowane, srebro, próba sterling (925), wewnątrz złocenie, emalia malarska na giloszu, wys. 6 cm
Puncowanie: C&C, kotwica, lew, O
PARA FLAKONÓW, Londyn, William Corke, 1902
2,875.00 złPARA FLAKONÓW, Londyn, William Corke, 1902
Szkło bezbarwne,szlifowane, oprawa srebrna, próba sterling, (925), złocona; 14 x 7 x 7 cm
Puncowanie: WC; głowa lwa, lew kroczący, g
KUFEL, k. XIX w.
287.00 złKUFEL Z GAŁĄZKĄ DĘBU, Niemcy, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, cyna (pokrywka), brąz (żołędzie), farby emaliowe, wys. 23, śr. 8,5 cm
Napis: Prosit
KUFEL Z INICJAŁEM RP, 2 poł. XIX w.
287.00 złKUFEL Z INICJAŁEM RP, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, cyna (pokrywka); wys. 16,5 cm
Wyryty monogram: RP