Wyświetlanie 271–285 z 285 wyników
KIELICH, Niemcy lub Austro-Węgry, ok. 1871
345.00 złSZKLANKA, Czechy, Cesarstwo Austriackie, 2. ćw. XIX w.
920.00 złSzklanica pamiątkowa, Niemcy, koniec XIX w.
850.00 złSzklanica pamiątkowa, Niemcy, koniec XIX w.
Szkło, biały metal, wy. 15 cm
Cylindryczna szklanica o gładkiej powierzchni, dekorowana powyżej połowy wysokości metalową opaską z grawerowanym napisem stylizowanym, gotyckim liternictwem oraz z półplastycznym wyobrażeniem tarczy herbowej z klejnotem.
TRZY SZKLANKI, Śląsk – Czechy, lata 20. – 30. XIX w.
2,100.00 złTRZY SZKLANKI, Śląsk – Czechy, lata 20. – 30. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, złocenia, wys. 10,4 cm
Europa Zachodnia, l. 30-40-te XX w.
610.00 złPolska, 1. poł. XX w.
156.00 złWenecja (Murano), XX w.
920.00 złPATERA, Bracia Henneberg, Warszawa, XIX/XX w.
1,553.00 złPATERA, Bracia Henneberg, Warszawa, XIX/XX w.
Mosiądz, szkło – kryształ;
wys.: 16,5 cm; średn. czaszy: 21,5 cm
Znakowany w owalu: B.HENNEBERG | rozetka | WARSZAWA | 1237
Stan zachowania: brak srebrzeń.
W.S. Griszyn, Moskwa, przed 1898
1,610.00 złEuropa Zachodnia, XX w.
771.00 złEuropa Zachodnia, pocz. XX w.
2,300.00 złCzechy (?), ok. poł. XIX w.
805.00 złCzechy, 1. ćw. XX w.
3,450.00 złCzechy (?), 2. poł. XIX w.
610.00 złProducent nieznany
610.00 zł