Wyświetlanie 166–180 z 285 wyników
PATERKA NA SŁODYCZE, Polska Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1960
540.00 złPATERKA NA SŁODYCZE, Polska Warszawa, Wytwórnia Wyrobów Srebrnych, ok. 1960
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba 3; śr. 15 cm
KARAFKA, Francja, Odiot, XIX/XX w.
1,150.00 złKARAFKA, Francja, Odiot, XIX/XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa: srebro, próba 1, wys. 37 cm
MLECZNIK, Czechy, Kralik, 1 ćw. XX w.
770.00 złMLECZNIK, Czechy, Kralik, 1 ćw. XX w.
Szkło zielone, nakrapiane, iryzowane, nić ze szkła granatowego, oprawa mosiężna, niklowana, wys. 11 cm
BOMBONIERKA W FORMIE KORONY CESARSKIEJ, Niemcy, 2 poł. XIX w.
402.00 złBOMBONIERKA W FORMIE KORONY CESARSKIEJ, Niemcy, 2 poł. XIX w.
Szkło mleczne, złocenie, wys. 14,5 cm, śr. 12 cm
WAZON-FLET, Polska, ok. 1960
747.00 złZESTAW TOALETOWY, 2 poł. XIX w.
345.00 złZESTAW TOALETOWY, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane fioletowym, złocenia
KARAFINKA, 1 poł. XIX w.
287.00 złPUCHAR W STYLU ART DECO, Czechy lub Śląsk, ok. 1930
529.00 złCZTERY KIELISZKI, Polska, pocz. XIX w.
4,025.00 złKIELISZEK, Polska, pocz. XIX w.
805.00 złSERWIS DO WINA, Chiny, pocz. XX w.
575.00 złSERWIS DO WINA, Chiny, pocz. XX w.
Plater na miedzi, złocenie, szkło; taca śr.40 cm, karafka wys. 26 cm, 6 filiżanek ze spodeczkami
WAZON, Niemcy, ok. 1920
690.00 złWAZON, Niemcy, ok. 1920
Szkło ołowiowe, szlifowane, rżnięte, oprawa srebrna, próba 800, wys. 35 cm
KIELISZEK DEKOROWANY WINOROŚLĄ, k. XVIII w.
747.00 złKIELISZEK DEKOROWANY WINOROŚLĄ, k. XVIII w.
Szkło bezbarwne, przezroczyste, szlifowane, ryte, podstawa kwadratowa, czasza u dołu fasetowana, wys. 18 cm
KIELISZEK, Śląsk, poł. XVIII w.
805.00 złKIELISZEK, Śląsk, poł. XVIII w.
Szkło bezbarwne, przezroczyste, złocenie, podstawa kolista, czasza15-granna, wys. 14 cm
PATERA I TRZY MISECZKI W STYLU ART DECO. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, ok. 1935
1,150.00 złPATERA I TRZY MISECZKI W STYLU ART DECO. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, ok. 1935
Szkło prasowane, niebieskie, przezroczyste i matowione, wys. 7,5 i 4,5 cm, śr. 24 i 13 cm