Wyświetlanie 151–165 z 285 wyników
PUCHAREK PAMIĄTKOWY Z BAD KISSINGEN, Niemcy, 2 poł. XIX w.
944.00 złPUCHAREK PAMIĄTKOWY Z BAD KISSINGEN, Niemcy, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne lazurowane rubinowym, wys. 14,5 cm
PUCHAREK PAMIĄTKOWY Z ADRŠPACH, Czechy, 2 poł. XIX w.
944.00 złPUCHAREK PAMIĄTKOWY Z ADRŠPACH, Czechy, 2 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym, wys. 12,5 cm
SZKLANICA PAMIĄTKOWA Z MARIENBADU, Czechy, poł. XIX w.
944.00 złSZKLANICA PAMIĄTKOWA Z MARIENBADU, Czechy, poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym, szlifowane, biała emalia, wys. 13 cm
KIELICH, Śląsk lub Czechy, poł. XIX w.
944.00 złKIELICH, Śląsk lub Czechy, poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, lazurowane rubinowym i niebieskim, szlifowane, wys. 13 cm
WAZA, Austria, Eleonorenheim, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.
1,475.00 złWAZA, Austria, Eleonorenheim, Wilhelm Kralik, pocz. XX w.
Szkło hutniczo formowane, zielone, iryzujące, zdobione szklaną nicią, 13 x 19 x 14 cm
WAZON Z PARĄ W PEJZAŻU, Czechy Karlsbad Moser i Okrouhlá u Novego Boru (Schaiba bei Haida), Wolfgang Brendt, ok. 1920
767.00 złWAZON Z PARĄ W PEJZAŻU, Czechy Karlsbad Moser i Okrouhlá u Novego Boru (Schaiba bei Haida), Wolfgang Brendt, ok. 1920
Szkło miodowe przezroczyste i matowione, złocenie, srebrzenie, rysunek czarna farbą emaliową
WAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939
1,180.00 złWAZON, Polska, Warszawa, Semia, 1939
Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 33,5 cm
WAZON, Polska, ok. 1970
590.00 złKIELISZEK, Polska, k. XVIII w.
1,180.00 złKIELISZEK, XVIII / XIX w.
1,180.00 złKIELISZEK, Czechy, ok. 1830
1,180.00 złKIELISZEK, 1 poł. XIX w.
1,180.00 złPUCHAR, Czechy, poł. XIX w.
1,475.00 złPUCHAR, Czechy, poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, lazurowane kobaltowym, szlifowane, farby emaliowe, złocenie, wys. całk. 36 cm
WAZON, Polska, Tarnowiec, ok. 1975
354.00 złWAZON, Polska, Tarnowiec, ok. 1975
Szkło warstwowe, bezbarwne i mieszane w masie, wys. 12,5 cm
MISA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900
590.00 złMISA NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, ok. 1900
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa plater na nowym srebrze; wys. 7,5, śr. 17 cm