Wyświetlanie 211–225 z 285 wyników
FLAKON, Polska, 1885
805.00 złFLAKON, Polska, 1885
Szkło bezbarwne, farby emaliowe, wys. całk. 16 cm
Napisy: Na Pamiątke, 1885
POJEMNIK NA WYKAŁACZKI, Estonia, po 1924
805.00 złPOJEMNIK NA WYKAŁACZKI, Estonia, po 1924
Srebro, szkło ołowiowe, szlifowane, 6 x 6,8 x 4,5 cm
Puncowanie: IM; 875; lew
SECESYJNA BOLA DO PONCZU, Niemcy, Geislingen, WMF, ok. 1900
2,300.00 złSECESYJNA BOLA DO PONCZU, Niemcy, Geislingen, WMF, ok. 1900
Plater na mosiądzu, szkło formowane, ryte; wys. całk. 41 cm,
Puncowanie: WMFM
TRZY KIELICHY DO WINA, XIX w.
690.00 złTRZY KIELICHY DO WINA, XIX w.
Szkło bezbarwne,formowane, szligowane, wys. 17, śr. 9 cm
Wyryte oznaczenie pojemności: 0,3 L
MASELNICA Z POKRYWKĄ, Śląsk, XIX w.
690.00 złMASELNICA Z POKRYWKĄ, Śląsk, XIX w.
Szkło bezbarwne, matowione, zielone listry, ornament malowany białe emalią, złocenie, imitacje szlachetnych kamieni, wys.17, śr. 22 cm
PARA SOLNICZEK, Anglia, Sheffield, S.C. Younge & Co, 1815
3,220.00 złPARA SOLNICZEK, Anglia, Sheffield, S.C. Younge & Co, 1815
Srebro, próba sterling (925), wewnątrz złocone, szkło kobaltowe (wkłady), waga srebra 341 g; wys.5, śr. 9,5 cm
Puncowanie: lew kroczący, O pod koroną, popiersie władcy, S.C.Y./&Co
KOMPLET DO PRZYPRAW, Włochy. Alessandria, A. Cesa, po 1944
5,600.00 złKOMPLET DO PRZYPRAW, Włochy. Alessandria, A. Cesa, po 1944
Srebro, próba 800, waga 1065 g, szkło ołowiowe, szlifowane
W składzie: kabaret na oliwę i ocet (wys. 21,5 cm), para solniczek (sr. 7 cm), cukiernica (śr. 11 cm)
Puncowanie: 800; 1. AL
WAZONIK, ok. 1930
230.00 złKIELISZEK, Śląsk, 1 poł. XIX w.
575.00 złKIELISZEK, Śląsk, 1 poł. XIX w.
Szkło bezbarwne, przezroczyste, szlif diamentowy, podstawa kwadratowa, wys. 11,5 cm
Szczerbka na górnej krawędzi, szczerbki na krawędzi podstawy
KARAFKA DO WINA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, ok. 1930
1,725.00 złKARAFKA DO WINA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Wilhelm Binder, ok. 1930
Szkło bezbarwne, oprawa srebrna, próba 800, wys. 25 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800 WTB
MLECZNIK, wzór Nautilus, Czechy, Klostermühle, Loetz Witwe, po 1903
345.00 złMLECZNIK, wzór Nautilus, Czechy, Klostermühle, Loetz Witwe, po 1903
Szkło przezroczyste, bezbarwne i zielone, iryzowane, oprawa metalowa, niklowana, wys. 10 cm
KIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM KISSELMANN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
1,380.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM KISSELMANN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Szkło przezroczyste, bezbarwne, ryte, złocenia, wys. 23 cm
Wyryty herb
KIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM TAUENTZIEN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
1,380.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM TAUENTZIEN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Wyryty herb
KIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM ŻYCHLIŃSKI, Śląsk, 2 poł. XIX w.
1,380.00 złKIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM ŻYCHLIŃSKI, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Wyryty herb
PATERA Z GODŁEM AUSTRII, Austria, 2 poł. XX w.
575.00 złPATERA Z GODŁEM AUSTRII, Austria, 2 poł. XX w.
Szkło ołowiowe, bezbarwne, przezroczyste, szlifowane; wys. 3,5, śr. 32 cm