690.00 zł
Srebro, próba 1, waga 80 g, wys.12, śr. 6 cm Puncowanie: głowa Minerwy z cyfrą 1 Stan zachowania: brak jednej szklanej zatyczki i dwóch srebrnych opraw szyjek