ZESTAW CZTERECH FLAKONIKÓW, Francja, 2 poł. XIX w.

690.00

Srebro, próba 1, waga 80 g, wys.12, śr. 6 cm
Puncowanie: głowa Minerwy z cyfrą 1
Stan zachowania: brak jednej szklanej zatyczki i dwóch srebrnych opraw szyjek