Wyświetlanie 256–270 z 285 wyników
KOSZYK Z PAŁĄKIEM, Czechy, ok. 1925
1,380.00 złKOSZYK Z PAŁĄKIEM, Czechy, ok. 1925
Szkło ołowiowe, szlifowane, rżnięte, okucie srebrne, próba 800; 21 x 26 x 16 cm
Puncowane: okrągła punca nieczytelna, owalna punca nieczytelna, w sześciokącie KG
KARAFKA Z KORKIEM, 4 ćw. XIX w.
345.00 złKARAFKA Z KORKIEM, 4 ćw. XIX w.
NACZYNIE DO LODU, poł. XX w.
552.00 złNACZYNIE DO LODU, poł. XX w.
Szkło szlifowane, oprawione w metal srebrzony; wys. 8,5, śr. 14,5 cm
PRZYCISK DO PAPIERU W STYLU ART DECO, XX w.
690.00 złPRZYCISK DO PAPIERU W STYLU ART DECO, XX w.
Szkło formowane, szlifowane, 7,8 x 7 x 7 cm
W formie ściętego graniastosłupa o ośmiokątnej podstawie. Na górnej powierzchni wyryta rozeta.
Sygnatura ryta, nieczytelna
Cztery talerzyki, XIX w.
460.00 złZestaw Deserowy
805.00 złZestaw toaletowy w stylu Art-Deco
460.00 złSZKLANICA, Friedrich Egermann, Novy Bor (Haida), Czechy, ok. 1840
805.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z BUKIETEM KWIATÓW, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
690.00 złPRZYCISK DO PAPIERU Z KWIATEM NA ŁODYŻCE, Europa Zachodnia, 1. ćw. XX w.
345.00 złWAZON, Francja lub Belgia, 1889
1,553.00 złZESTAW 6 ROEMERÓW Z MOTYWEM WINOROŚLI, Niemcy, (Śląsk?), dwudziestolecie międzywojenne
690.00 złZESTAW 6 KIELISZKÓW Z MONOGRAMEM EO, Śląsk, pocz. XX w.
1,380.00 złSZKLANICA MASOŃSKA, Niemcy, 1930
2,300.00 złSZKLANICA Z SYMBOLIKĄ MASOŃSKĄ, Niemcy, 1930
4,025.00 zł