Wyświetlanie 181–195 z 286 wyników
PATERA I TRZY MISECZKI W STYLU ART DECO. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, ok. 1935
1,150.00 złPATERA I TRZY MISECZKI W STYLU ART DECO. Polska, Brzozówka, Huta Niemen, ok. 1935
Szkło prasowane, niebieskie, przezroczyste i matowione, wys. 7,5 i 4,5 cm, śr. 24 i 13 cm
FLAKON, Niemcy lub Austria, 1838
920.00 złPATERA NA OWOCE, Czechy, Kralik, pocz. XX w.
4,370.00 złPATERA NA OWOCE, Czechy, Kralik, pocz. XX w.
Szkło formowane, bezbarwne, powlekane fioletowym, z zielonymi naciekami, iryzacja, wys. 8, śr. 30,5 cm
PODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1921 -1931
690.00 złPODSTAWKA POD BUTELKĘ, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1921 -1931
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. 10, śr. 12 cm
Puncowanie: WH; 3, głowa w chuście
SZKLANICA, Niemcy, 1808
2,300.00 złSZKLANICA, Niemcy, 1808
Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 11,5, śr. 8 cm
Wyryte: Erinerung an Partau 16 October 1808
PUCHAREK, Czechy, XIX/XX w.
402.00 złPUCHAREK, Czechy, XIX/XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, lazurowane rubinowym i miodowym, wys. 17, śr. 9 cm
Stan zachowania: szczerbka
KUFEL DO PIWA, Niemcy, pocz. XX w.
172.00 złKUFEL DO PIWA, Niemcy, pocz. XX w.
Szkło, biały metal, wys.16, śr. 7 cm
Na dnie orzeł i napis: Gesetzlich Geschützt
Na pokrywce wyryte: Albert Hertel
KUFEL DO PIWA, Niemcy, k. XIX w.
230.00 złKUFEL DO PIWA, Niemcy, k. XIX w.
Szkło, farby emaliowa (kwiaty), cyna (pokrywka), wys. 18,5 cm
KUFEL KLUBOWY, Niemcy, 1928
460.00 złKUFEL KLUBOWY, Niemcy, 1928
Szkło szlifowane, cyna, porcelana, farby naszkliwne, wys. 17 cm
Na pokrywce flaga klubu RGB, od wewnątrz napis: J/L Klubkameraden Georg Galle z 23.10.28 gen. von Richard Kiefer Franz Eccarius
KUFEL DO PIWA, pocz. XX w.
402.00 złKUFEL DO PIWA, Niemcy, k. XIX w.
402.00 złKUFEL DO PIWA, pocz. XX w.
172.00 złKUFEL DO PIWA, pocz. XX w.
Szkło, biały metal, wys. 17, śr. 7,5 cm
Sygnatura na szkle: G.A.B. pod koroną
Na pokrywce wyryta cyfra 5
PRZYCISK DO PAPIERU, Malta, Mdina, po 1962
172.00 złPRZYCISK DO PAPIERU, XX w.
172.00 złWAZONIK, Francja, Gallé, ok. 1920
1,770.00 złWAZONIK, Francja, Gallé, ok. 1920
Szkło warstwowe, powlekane, barwione, trawione, polerowane; wys. 10 cm
Sygnowany: Gallé