Wyświetlanie 226–240 z 285 wyników
Szkło przezroczyste, bezbarwne, ryte, złocenia, wys. 23 cm
Wyryty herb
KIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM KISSELMANN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Wyryty herb
KIELICH TYPU RÖMER Z HERBEM TAUENTZIEN, Śląsk, 2 poł. XIX w.
Wyryty herb
Wyryty herb
Wyryty herb
TRZY KIELICHY DO WINA, XIX w.
2,070.00 złTRZY KIELICHY DO WINA, XIX w.
Szkło przezroczyste, bezbarwne i lazurowane zielonym, szlifowane, wys. 19,5 cm
Pochodzenie: zbiory Rotwandów
SZEŚC KIELISZKÓW DO SZAMPANA, XIX w.
3,220.00 złSZEŚC KIELISZKÓW DO SZAMPANA, XIX w.
Szkło bezbarwne, przezroczyste, szlifowane, wys. 15 cm
Wyryta litera: R
Pochodzenie: zbiory Rotwandów
PUCHAREK ZDOBIONY ORNAMENTEM ROKOKOWYM I KWIATKAMI, Niemcy lub Czechy, ok. 1850
540.00 złPUCHAREK ZDOBIONY ORNAMENTEM ROKOKOWYM I KWIATKAMI, Niemcy lub Czechy, ok. 1850
Szkło szlifowane, lazurowane rubinowym, złocenia, malatury barwne, wys.16,5 cm
PUZDERKO NA PIERŚCIONEK W STYLU ART DECO, ok. 1925.
402.00 złPUZDERKO NA PIERŚCIONEK W STYLU ART DECO, ok. 1925.
Szkło szlifowane, 4.5 x 3,8 x 2,7 cm
Stan zachowania: wyszczerbiony wewnętrzny rant dolnej części.
WAZONIK-TRĄBKA, Niemcy, Geislingen, WMF, Myra, 1926 – 1935
1,035.00 złWAZONIK-TRĄBKA, Niemcy, Geislingen, WMF, Myra, 1926 – 1935
Szkło iryzowane (technika Kurta Wiedmanna) , wys. 19,5 cm
PARA WAZ, Francja, połowa XIX w.
5,900.00 złPARA WAZ, Francja, połowa XIX w.
KARAFKA Z KORKIEM, DEKOROWANA MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Dania, 1937
1,500.00 złKARAFKA Z KORKIEM, DEKOROWANA MOTYWEM WINNEJ LATOROŚLI, Dania, 1937
Szkło miodowe, szlifowane, okucie srebrne, próba 825, wys. całk. 26 cm
Puncowanie: trzy wieże z datą 37, monogram JS probierza Johannesa Siggaarda
DZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.
805.00 złDZBAN, Niemcy lub Czechy, kon. XIX w.
Szkło zabarwione na brunatno, dmuchane w formie, cyna; wys.: 32 cm, śr. podstawy: 10,3 cm
Stan zachowania: pęknięcie w dolnej partii ucha.
WAZON, lata 20-te XX w.
1,840.00 złWAZONIK, Śląsk, Petersdorf lub Schreiberhau, 2 poł. XX w.
690.00 złWAZONIK, Śląsk, Petersdorf lub Schreiberhau, 2 poł. XX w.
Szkło przezroczyste, różowe i bezbarwne, złocenia, wys. 20 cm
Powierzchnia pokryta niemal w całości drobnym wzorem, na części gładkiej malowane złotem ornament regencyjnym i ukwiecone gałązkami