ETAŻERA Z ŁABĘDZIEM, Śląsk, Wrocław, Bach, ok. 1840

2,070.00

Srebro, szkło mleczne i zielone, złocone, wys. 16, śr.21 cm

Puncowanie: BACH; B; głowa Jana Chrzciciela

Wyryty monogram: KS