FLAKONIK, Anglia, Birmingham, L. Spiers, 1908

575.00

Szkło bezbarwne, oprawa srebrna, wewnątrz złocona, emalia na giloszu, wys. 7, śr. 4 cm

Puncowanie: L&S; kotwica, lew, i