Wyświetlanie 241–255 z 285 wyników
PATERKA NA SŁODYCZE, poł. XIX w.
172.00 złPATERKA NA SŁODYCZE, poł. XIX w.
Szkło formowane, warstwowe: przezroczyste, bezbarwne z różowymi pasmami i mleczne
DZBAN Z HERBAMI, Śląsk, Wrocław, Następcy braci Sommé, po 1888
2,070.00 złDZBAN Z HERBAMI, Śląsk, Wrocław, Następcy braci Sommé, po 1888
Stan zachowania: odprysk na krawędzi podstawy
KARAFKA DO WINA, XX w.
345.00 złKARAFKA DO WINA, XX w.
CZARA, XVII/XVIII w.
1,150.00 złCZARA, XVII/XVIII w.
Szkło przezroczyste, bezbarwne; wys. 7,2, x 16 x 12,5 cm
Stan zachowania: klejona
WAZON Z PODSTAWKĄ, 1 poł. XX w.
230.00 złWAZON Z PODSTAWKĄ, 1 poł. XX w.
FLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
920.00 złFLAKONIK NA PERFUMY, Holandia, 1853 – 1906
na korku wygrawerowany napis: SOUVENIR
Puncowanie: w owalu liść dębu
FLAKON NA PERFUMY, XIX w.
977.00 złFLAKON NA PERFUMY, XIX w.
PUCHAR, Francja, Baccarat, pocz. XX w.
920.00 złPUCHAR, Francja, Baccarat, pocz. XX w.
Szkło bezbarwne, szlifowane, wys. 20,5 cm, śr. wlewu 17,5 cm
ZESTAW TOALETOWY W STYLU ART-DECO, Polska lub Czechy, ok. 1930
460.00 złZESTAW TOALETOWY W STYLU ART-DECO, Polska lub Czechy, ok. 1930
Szkło przezroczyste, żółte, barwione w masie; metal niklowany; w składzie: flakon z korkiem (10,5 x 10,5 x 5 cm), puzdro z pokrywką (10 x 11 x 7 cm), flakon z rozpylaczem (9,5 x 10,5 x 5 cm)
WAZONIK, 2 ćw. XX w.
230.00 złWAZONIK, 2 ćw. XX w.
Szkło dwuwarstwowe: żółtozielone, przezroczyste, pokryte na całej powierzchni mlecznymi zaciekami z czerwonymi, niebieskimi i pomarańczowymi plamami, wys. 18, śr. wlewu 11 cm
KIELISZEK, Czechy, lata 20. – 30. XIX w.
850.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
1,265.00 złWAZON, Niemcy, Kristallglassfabrik Spiegelau, lata 30-te XX w.
Szkło mrożone wys. 20,8 cm Na wazonie naklejka w kształcie 5-ramiennej gwiazdy: KUNST GLASS | KSS | kieliszek | HANDARBEIT
PATERKA NA SŁODYCZE, ok. 1930
287.00 złKIELICH, Czechy lub Śląsk, XIX w.
230.00 złPATERA – MISA ELIPTYCZNA, XIX/XX w.
690.00 złPATERA – MISA ELIPTYCZNA, XIX/XX w.
Szkło ołowiowe, szlifowane, z dekoracją rżniętą, okucie metalowe, srebrzone; 10,5 x 19,5 x 12,5 cm